Розробка і проектування

Розробка і проектування

Будь-який механізм, будь-яка машина чи система "народжується на папері". Увесь процес починається з вивчення та аналізу алгоритму роботи обладнання та умов експлуатації. На підставі проведення такого дослідження розробляється технічне завдання, у відповідності до якого і будуть проектуватися схемні рішення, виконуватись підбір комплектуючих та формуватись проектне зав-дання на виготовлення.

Цей процес є чи не найважливішою стадією, адже від правильності прийнятих рішень, від основних принципів, які закладені в проект, залежатиме в подальшому якість роботи обладнання, його надійність, економічність та безпека експлуатації.

Ще одним важливим аспектом, котрий також слід враховувати в процесі розробки, є вартість обладнання. Кожне завдання можна вирішити різними методами, за допомогою комплектуючих різних виробників. Ми завжди підбираємо комплектуючі за принципом найкращого співвідношення "ціна-якість". Тобто, в процесі розробки вибираються саме ті комплектуючі, які при повному задо-воленні усіх вимог технічного завдання, вимог до надійності, економічності і безпеки є найдешевшими. Це дає змогу знизити кінцеву вартість готового обладнання, а, відповідно, збільшити його конкурентноспроможність.

Наші інженери мають досвід роботи з автоматизації електро-, пневмо- та гідроприводу. Ними впроваджені проекти в паперо-робній, деревообробній, харчовій, хімічній галузях промисловості, а також на об`єктах житлово-комунального господарства та сфери обслуговування.