Підприємство було засновано у 2005 році як електромонтажна організація. Основна спеціалізація до 2010 року - монтаж та ремонт силового електрообладнання житлово-комунального сектору.

Реорганізація підприємства, що була проведена у серпні 2010 року, дала змогу оновити інженерний склад і, як наслідок, створити два нові підрозділи: електротехнічну службу і службу автоматизації.

На сьогоднішній день основними напрямками діяльності підприємства є автоматизація виробничих процесів, виготовлення щитового електрообладнання, виконання електромонтажних робіт як для житлово-комунального сектору , так і для промисловості.

 

automations

Служба автоматизації

виконує дослідження обєкту автоматизації, розробляє схемні рішення і підбирає комплектуючі в тій чатині, що стосується автоматики, розробляє програмне забезпечення для PLC, готує технічну документацію, а також координує свою діяльність разом з іншими службами.

electrical

Електротехнічна служба

розраховує силові кола та кола електроприводу, підбирає електрооблад-нання, розробляє проект компонування електричних шитів і пакет мон-тажних схем, а також здійснює нагляд за процесом виготовлення і мон-тажу електрообладнання на обєкті.

mountages

Монтажна дільниця

виготовляє щитове обладнання, здійснює підключення електрообладнан-ня на обєкті, виконує повний обсяг електричних вимірювань та випро-бувань. Разом з іншими службами виконує роботи з пусконалагодження і вводу обладнання в експлуатацію. Здійснює гарантійний, післягарантійний та аварійний ремонти.

Ми не претендуємо на знамениті відкриття чи великі досягнення, ми з кожним днем, з кожним кроком сучасної науки вчимося та розвиваємось, щоб Ви, працюючи з нами, отримували найсучасніші інженерні рішення і тільки нове надійне обладнання, тільки якісні товари та послуги ринку електротехніки та автоматизації.